Můj příběh

X

  • Home
  • Můj příběh

Pojďme spolu rozvibrovat váš zábavný večírek

Sexualita skrývá mnohá tabu a nezodpovězené otázky. Sama jsem dlouho nevěděla, jak nalézt to pravé ořechové. Začala jsem se tedy pronikat do světa hraček pro dospělé, jezdila jsem na veletrhy, kde jsem si porovnávala intimní pomůcky od různých výrobců a začala je testovat. Hledala jsem, co je v partnerství důležité. Po čem touží ženy a po čem muži. Vše teď ráda předávám, pobavím i navnadím programem na zábavných večírcích.

Mohu teď trochu troufale říct, že už vím hodně o sexu a nebojím se o něm mluvit 😀

Jak se tento nápad přesunul na rozvibrovaný projekt zábavné večírky?

Vše začalo v létě 2015 nabídkou spoluprace s erotickým obchodem, který chtěl rozjet Party pro zákazníky s prodejem sexuálních pomůcek s jejich produkční řadou Royal Party. Rozjížděla jsem projekt Royal Party s jejich zaměstnankyní Monikou a začaly plány a přípravy v myšlenkových mapách.

Přehled, jak vypadaly naše začátky na setkáních s holkama a co vše jsme v začátku nabízely se můžete podívat v tomto online příběhu 🙂
Naše cesty se za rok oddělily, když Monika začala svou očekávanou mateřskou a já jsem se rozhodla pokračovat po vlastní vlně.

Potřebovala jsem projekt Zábavné večírky přeladit na svou notu.

Chtěla jsem pro holky, pro muže a partnerské páry připravit více zábavy a přinášet více hravosti a námětů ke zpestřední milostných hrátek pomocí intimních pomůcek.  Chtěla jsem podporovat partnerské soužití a ne jen prodávat hračky pro dospělé.

Chodila jsem na další přednášky, začala testovat intimní pomůcky a jako Intimity edukátorka s videi a recenzemi, jsem ladila s Markem, psychosomatikem a průvodcem nové sexuality, jak to vše propojit.

Chtěla jsem pomoci ženám stát se Bohyněmi a mít spokojený a naplněný partnerský život. Chtěla jsem podpořit muže, v jejich pocitu Božství, vedle ženy, své životní partnerky, hýčkat se a zažívat spolu s ní nádherné partnerské prožitky nejev v milostném životě. Věřím, že pravým smyslem života je být spolu ve všech směrech naplněného a spokojeného vztahu. Společné propojení, kde oba jsou sami sebou a prožívají vše, co je oběma příjemné.

A to je pro nás všechny to pravé ořechové 😀


Pojďme společně zažít příjemnou zábavu při povídání o intimních prožitcích a sexuálních zážitcích.

Na našem večírku to rozvibrujeme 😉 Než si dopijete sklenku, projde vám rukama několik intimních hraček, o kterých zjistíte i to, na co by vás ani nenapadlo se zeptat 😉  Pojďte získat nový pohled na sexualitu jako tvořivou energii života.

A o čem si třeba budeme povídat?

Kolik druhů orgasmů může žena dosáhnout?
Víte, že ženské tělo skrývá jedinečný orgán, který slouží výhradně k rozkoši?
Jak na cviky posilování pánevního dna?

Chcete to vědět hodně o sexu, chcete to rozvibrovat a zažít?

Vyberte si z připravených programů: rozlučka se svobodou/ Barchelorette Party, narozeninová oslava i partnerský večírek 🙂

Je-libo nalezení intenzivních intimních prožitků přes své poznání? Vyberte si z našich online přednášek.

 

 

Bavte se a objevujte 😉 Žijte ve spokojeném partnerství 🙂

S láskou andrea sofie

Intimity edukátorka – YouTube videa a recenze

Nabídka super večírků, kde nápoje i legrace tečou proudem

Rozlučka se svobodou

Chceš rozlučku na pohodu nebo divokou? Rozvibrujeme ji spolu. Míchané nápoje tečou proudem a při jejich popíjení ti prochází rukama novinky ze světa erotických pomůcek. Zábavné příběhy hraček, u kterých tě čeká překvapení a odkrytí tajemství postelových hrátek. 

Oslava narozenin – troufneš si?

Rozvibruj své narozky. Připravím vám večírek s lehce erotickým nádechem. Legrace a míchané nápoje potečou proudem. A když už se nebudeš moc udržet smíchu, začnou ti procházet rukama novinky ze světa erotických hraček. Jdeš do toho?

Večírek pro partnerku

Máte sexuální fantazie, které chcete prožít společně?
Chceš vědět, jak partnerku více nažhavit nebo rozpálit? Chceš zažít její mega orgasmus ?
Tak to jsi na správné adrese 😉 Povím ti, jak na to.

Posezení s kámoškami

Společně rozvibrujeme “vaši pohodičku”. Míchané nápoje a legrace tečou proudem a přitom vám v rukou vibrují erotické hračky. Odkryjeme tajemství postelových hrátek, probuďte v sobě bohyni. Dozvíte se vše, co už jste měly dávno vědět.

Jaké jsou zážitky?

X

thumb

Ještě jednou děkujeme za milou společnost při mojí Barchelorette party a super zábavu při představení erotických pomůcek. Všem se nám moc líbila a kámošky byly nadšené.

Kristýna

thumb

Adri, děkuji moc za zábavu a povedenou párty k manželčiným narozeninám i za doporučení a zajištění žhavého dárku na doporučení. Bylo to super!

Karel

thumb

Party jsem zažila na rozlučce se svobodou… bylo to úžasné! Určitě doporučuji tuto ukázku pomůcek věnovat i třeba jako dárek 🙂

Eva

obrázek andrea

andrea sofie

YouTube videa  a recenze
Intimity & Sex edukátorka

Kontakty:

zabavne.vecirky@gmail.com

nápady a inspirace na dárky na e-shopu www.omujboze.cz

+420 725 122 853