Můj příběh

X

  • Home
  • Můj příběh

Pojďme spolu rozvibrovat vaši zábavu

Poznejte a osahejte si vše, na co si ani v erotickém obchodě netroufnete zeptat 😉

Sexualita skrývá mnohá tabu a nezodpovězené otázky. Sama jsem dlouho nevěděla, jak nalézt to pravé ořechové. Začala jsem se tedy pronikat do světa hraček pro dospělé, jezdila jsem na veletrhy erotických pomůcek a vzdělávala se na přednáškách sexuologů. Hledala jsem, co je v partnerství důležité. Po čem touží ženy a po čem muži. Nyní jsem připravená všechny zkušenosti sdílet. Mohu teď trochu troufale říct, že už vím hodně o sexu a nebojím se o něm mluvit. 

Jak se tento nápad přesunul na rozjezd v projektu?
Vše začalo v létě 2015 nabídkou spoluprace s erotickým obchodem, který chtěl rozjet Party pro zákazníky s prodejem erotických pomůcek, jejich připravenou speciální produkční řadou Royal Party.

Nalezly jsme propojení s jejich zaměstnankyní Monikou a začaly jsme společně připravovat v myšlenkových mapách projekt: Royal Party.

Přehled, jak vypadaly naše začátky na setkáních s holkama a co vše jsme v začátku nabízely se můžete podívat v tomto online příběhu 🙂

Naše cesty se za rok oddělily, když Monika začala svou očekávanou mateřskou a já jsem se rozhodla pokračovat po vlastní vlně.

Potřebovala jsem vše přeladit na svou notu. Chtěla jsem pro holky, pro muže a partnerské páry připravit více zábavy a přinášet více osvětu v erotických pomůckách a světě sexuality než hlavně prodávat erotické pomůcky. Chtěla jsem podporovat partnerské soužití a okořenit postelové hrátky.

Chodila jsem na další přednášky, začala testovat erotické pomůcky a přemýšlela jsem, jak to vše propojit. Chtěla jsem pomoci ženám stát se bohyněmi sexu a mít spokojený partnerský život. Chtěla jsem podpořit muže, aby chtěli být propojení se svou slečnou, hýčkat si jí a zažívat spolu s ní erotické fantazie a společné zážitky. Věřím, že pravým smyslem života je být spolu ve všech směrech naplněného a spokojeného vztahu.

Tak je to tady i pro vás.
Připravíme vám spoustu legrace a popovídání o erotice a sexuálních zážitcích.
Než si dopijete sklenku, projde vám rukama několik erotických hraček, o kterých se dozvíte vše, co vás zajímá 😉

O čem si budeme povídat? Tak třeba, věděli jste toto:

Kolik druhů orgasmů může žena dosáhnout?
Víte, že má jedinečný orgán, který slouží výhradně k rozkoši?
Kdo prosadil cviky pro posilování pánevního dna?

Chcete to s námi zažít? Tak se budeme těšit na tvé rozlučce/ Barchelorette Party, tvé narozeninové oslavě nebo tvém partnereském večírku 🙂

Andrea Sofie

Profesionáln testerka
Intimity & Sex educator

Nabídka super večírků, kde nápoje i legrace tečou proudem

Rozlučka se svobodou

Chceš rozlučku na pohodu nebo divokou? Rozvibrujeme ji spolu. Míchané nápoje tečou proudem a při jejich popíjení ti prochází rukama novinky ze světa erotických pomůcek. Zábavné příběhy hraček, u kterých tě čeká překvapení a odkrytí tajemství postelových hrátek. 

Oslava narozenin – troufneš si?

Rozvibruj své narozky. Připravím vám večírek s lehce erotickým nádechem. Legrace a míchané nápoje potečou proudem. A když už se nebudeš moc udržet smíchu, začnou ti procházet rukama novinky ze světa erotických hraček. Jdeš do toho?

Večírek pro partnerku

Máte sexuální fantazie, které chcete prožít společně?
Chceš vědět, jak partnerku více nažhavit nebo rozpálit? Chceš zažít její mega orgasmus ?
Tak to jsi na správné adrese 😉 Povím ti, jak na to.

Posezení s kámoškami

Společně rozvibrujeme “vaši pohodičku”. Míchané nápoje a legrace tečou proudem a přitom vám v rukou vibrují erotické hračky. Odkryjeme tajemství postelových hrátek, probuďte v sobě bohyni. Dozvíte se vše, co už jste měly dávno vědět.

Jaké jsou zážitky?

X

thumb

Ještě jednou děkujeme za milou společnost při mojí Barchelorette party a super zábavu při představení erotických pomůcek. Všem se nám moc líbila a kámošky byly nadšené.

Kristýna

thumb

Adri, děkuji moc za zábavu a povedenou párty k manželčiným narozeninám i za doporučení a zajištění žhavého dárku na doporučení. Bylo to super!

Karel

thumb

Party jsem zažila na rozlučce se svobodou… bylo to úžasné! Určitě doporučuji tuto ukázku pomůcek věnovat i třeba jako dárek 🙂

Eva

Andrea Sofie

 

Kontakty:

zabavne.vecirky@gmail.com

navazující e-shop www.omujboze.cz

+420 721 767 000

IČO: 75792184