Partnerský večírek

X

  • Home
  • Partnerský večírek

Partnerský večírek

 

Chce zažít něco nového? Co třeba orgasmus partnerky, může být? A co rovnou návod, jak jí to giganticky udělat tak, že bude žadonit o přídavek.

Tak to jsi u správné kočky, která ti poradí, jak na to. Zeptej se mě na cokoliv a dostaneš jasnou odpověď. Na vašem večírku nebude nic co se sexu a intimity týče tabu.

Rozvibrujeme vám v ruku hračky pro dospělé, které čekají jen na vaše odhalelení a společné prožitky. Odkryjeme přitom spolu vaše tajná postelová přání. Ujasníme si, po čem ženy touží a poznáte to, při tom, jak vám u každé hračky budou zářit očka.  Uvidíš, jak se vzájemně otevřete, když vám budou rukama procházet novinky ze světa erotických pomůcek jako návnada.

Program zábavných partnerských večírků můžete objednávat v rámci celé Moravy. Rádi dojedeme i v rámci celé ČR, jak už je naším zvykem 😉
Stačí nám zadat poptávku a domluvený čas je rezervovaný. Dárkový poukaz na objednávku programu zakoupíte na našem e-shopu Ó můj Bože.

Těšíme se i na vás 😉

Jaké byly zážitky?

Večírek pro partnerku,
Veltrusy

„Dobrý večer, Adri, děkuji moc za zábavu a povedenou párty k manželčiným narozeninám. Bylo to super! Děkuji za zajištění dárku předem (vibrační vajíčko na dálkové ovládání), zábavná a osvěžující hračka pro oba.”

Karel

Večírek pro partnera,
Brno

Dlouho jsem nevěděla, jak partnera potěšit a tohle bylo to pravé ořechové. Nové možnosti společných prožitků při otevřeném povídání o erotických hračkách. Děkujeme.

Lada a Honza

Večírek pro partnerku/
pro partnera

Zde může být tvoje recenze 😉

IMG_6320

Andrea Sofie Pelousek

Svůj večírek si objednej hned:

zabavne.vecirky@gmail.com

721 767 000

Objednat večírek jako překvapení nebo dárek