Posezení s kámoškami

X

  • Home
  • Posezení s kámoškami

Když se holky sejdou

 

Připravím vám zábavný večírek s povídáním o ženském těle, intimitě a milostných prožitcích.

Společně strávíme příjemný večer se sklenkou vína, sektu nebo míchaným drinkem. Povídání se spoustou legrace, při kterém vám rukama budou procházet intimní hračky. Získáte přehled o novinkách z intimní oblasti a jaké prožitky vám nabízí. Zjistíte i možnosti, jak  si zlepšit své zdraví a jak správně posilovat pánevní svaly.

Holky, máte zájem objevovaat nové světy intimity a prožitků? Stát se ještě lepší milenkou skvělou a otevřenou partnerkou?

Tak jdeme na to 😉

Program zábavných partnerských večírků můžete objednávat v rámci celé Moravy. Dárkový poukaz na objednávku programu zakoupíte na našem e-shopu Ó můj Bože.

Pomůžu ti připravit program a návrh pozvánky třeba ve stylu prezi online prezentace.

Těším se na viděnou

Andrea Sofie

Jaké jsou zážitky?

Posezení s kámoškama

„Mohu doporučit, bylo to velmi příjemné, poučné a inspirující :). Začnu Venušinými kuličkami a uvidíme, co pak dál :)“

Bětka

Vínko s kámoškou

Těšila jsem se na setkání a předvedení horkých novinek na trhu, protože jsem ráda v obraze nejen teoreticky. Mile jsem byla překvapena novými materiály, které se používají. Třeba Venušiny kuličky už mám dlouho, teď vypadají jinak a jsou přitažlivější. Důležitý pro mě byl výklad o jejich zdravotním účinku. Setkáním jsem získala přehled o erotických pomůckách, jejich správném používání pro větší potěšení nebo oživení partnerských prožitků. Jsem ráda za tuto zkušenost, protože po osobní zkušenosti mohu dál toto setkání jen doporučit, pro svoji příjemnou přátelskou atmosféru a rozšíření obzorů. Andy ví hodně o pomůckách a nebojí se o nich mluvit.“ 
Vlasta

Posezení s kámoškama

„Musím přiznat, že k zázračné erotické pomůcce Womanizer jsem přistupovala s pobavením a  celkem skepticky. Ale tento přístroj skutečně funguje do minuty. To byla tedy pecka, málem jsem to nerozdýchala. Objevila jsem s ním nový rozměr sebepoznání při orgasmu. Vřele doporučuji dál ;)“

Alena

IMG_6320

Andrea Sofie Pelousek

Svůj večírek si objednej hned:

zabavne.vecirky@gmail.com

721 767 000

Máš dotazy? Ráda zodpovím 🙂