Jaký nadpozemský prožitek a dar je orgasmus

X

Jaký nadpozemský prožitek a dar je orgasmus


Pojďme se podívat na to, jaké poznání vám přináší vědomá sexualita pro naplněný život:

“Věříte, že 99% lidí zná sex jen jako úlevu?

Neznají jeho orgasmickou kvalitu. Dokonce, i když si myslí, že mají orgasmus, není to orgasmus – je to jen genitální úleva. Orgasmus nemá nic společného s genitáliemi jako takovými. Genitálie se ho účastní, ale orgasmus je celkový prožitek: od hlavy k patě, je všude ve vás.

Ejakulace není orgasmus. Je to velmi lokální uvolnění, sexuální úleva. Takové uvolnění je negativní fenomén, prostě jen ztratíte energii. Orgasmus je úplně jiná věc.

Jaký prožitek přináší orgasmus? 

Orgasmus je stav, kdy přestanete cítit tělo jako hmotu; vibrujete jako energie, elektřina. Vibrujete tak hluboce, od úplných základů, že úplně zapomenete, že je to materiální věc. Stane se elektrickým fenoménem.

Fyzikové dnes říkají, že hmota neexistuje, že veškerá hmota se jen jeví; co existuje v hloubce je elektřina, ne hmota. Při orgasmu se dostáváte do této nejhlubší vrstvy vašeho těla, kde hmota přestává existovat, kde jsou jen vlny energie; stanete se tančící energií, budete vibrovat. Všechny hranice pro vás přestanou existovat, když budete pulsovat a přestanete být hmotnými. A váš milovaný bude také pulsovat. To je smyslem sexuálního orgasmu – že se vaše zamrzlá energie rozpustí, splyne s vesmírem, se stromy a hvězdami, se ženou a mužem, se skalami. Zdá se to jen jako prožitek na malou chvíli. Ale v této chvíli máte vědomí, které je božské, které je svaté, protože pochází z celku.

Dosažení skutečného sexuálního orgasmu potřebuje čas –  čím víc, tím líp, protože pak přejde hlouběji do vašeho bytí, do vaší mysli, do vaší duše. Pak se rozšíří od hlavy až k patě. Každé vlákno vašeho těla jím bude rozechvěno. Celé vaše tělo se stane orchestrem a přejde do crescenda.

Pokud na tento prožitek spěcháte, orgasmus se stane jen ejakulací, pulzací pohlavních orgánů a to  není orgasmus. Je jen místní, lokální střípek toho prožitku. Ve skutečnosti se po něm budete cítit unavení, vyčerpaní, možná i rozladění, protože energie je promarněna a nedala vám osvěžení, takže to vlastně nemělo smysl. Zůstanete tím, kým jste byli –  žádný duchovní posun k výšinám, jen trocha vydání energie a víc unavy , nic víc. Stále budete toužit po tom komplexním naplnění sexuální energií.

Představte si, že se uvádí, že cca 8% žen na celé naší Zemi žije a odchází z tohoto světa bez poznání, že mají schopnost zažít alespoň to malinké sexuální vyvrcholení. Všechny ženy žijí bez poznání, že můžou zažít velkou orgasmickou explozi. Nejsme schopni porozumět spiritualitě; je to pro nás téměř nemožné.

Když žena nemůže zažít ten pravý zcela naplňující orgasmický zážitek se svým parnterem, nemůže ho mít ve skutečnosti ani muž. Orgasmus je prožitkem propojení, setkání dvou lidských bytostí. Mohou ho mít jen dva, když se “rozpustí”, pohltí jeden v druhém. Není to tak, že ho jeden může mít a druhý ne, takto je to nemožné. Uvolnění je možné, ejakulace je možná, úleva je možná, ale orgasmus ne. Orgasmus není úleva: orgasmus je oslava. Orgasmus je setkání tebe, skrz toho druhého, s celkem.

Orgasmus je vždy božský – vzájemně se stáváte portálem, průchodem a spojení s božstvím, s naplněnou láskou. Orgasmus je vždy duchovní, nikdy není sexuální.

Je čas na novou zkušenost na novou skutečnost. Orgasmus není sexuální prožitek. Je potřeba poznat víc, tuto orgasmickou zkušenost. Orgasmus je vždy samadhi, extáze. Je načase se energicky plnohodnotně propojovat v sexuální energii, jen tak si předáme a prožijeme život plný přetékajících energií.” Osho

 

💖 Přeji krásné a láskyplné dny
Andrea Sofie

💖  Věřím, že vám recenze i mé přednášky a náměty
pomohou na cestě ke spokojenému partnerskému soužití
i k vědomé sexualitě. 🥰

Pro svůj osobní rozvoj se nechte vézt ke svému Božství a prosvícení
na vzdělávacím portále www.omujboze.cz

 

 

Related post

X

No Comments Yet!

Leave A Comment...Your data will be safe!