Be Playfull with Manta FunFactory (nebo že by s Mamutem?)

X

Be Playfull with Manta FunFactory (nebo že by s Mamutem?)


Pro letní dny není nic lepšího než zažít a zkoušet něco nového. 

Tento měsíc máme zaměřeno na pánské masturbátory.

Po testování Tenga Eggs jsme pro vás vyzkoušeli erotickou pomůcku Manta, od výrobce Fun Factory. Taky by to mohl být Mamut, jak říká Petr 😉

 
 

Testováno Petrem:
Jeho předností je, že umí příjemně obepnout penis, případně i jakoukoli jinou velikost než mou :))), kterou máme hooodně velkou. Dávám hodnocení na stupnici vzrušení: ACH – 3

(Naše recenze hodnotíme stupnicí od 1 do 5, dle zážitku: vrrrr, mňau, ach, wow a nejvyšší “ó můj Bože”)

Přiložením na kořen penisu se vibrace šířila kolem penisu i na koule 🙂 Pecka je, když si přitom partnerka pohraje s kouličkama 🙂 Tohoto výkonného Mamuta můžete použít na partnerku, jako odměnu za hluboký orál – použij růžky na klitoris – střídej rychlost a občas ji olízni a budeš koukat 🙂 Doslova ti roztaje a bude vrnět, jako kotě.

 

Testováno Andy:


Tuto elegantní erotickou hračku Manta si užijete při orálním styku s partnerkou. Ideální pro slečny, které nezvládnout vzít váš penis celý do pusy. Při stimulaci u kořene vám tak poskytne efektní pocit hlubokého kouření.

Testováno pro společné hrátky:
Při společných hrátkách uspokojíte sebe a pro partnerku měníte svůj penis v neodolatelný vibrátor. Užijete si to společně ať pro vzájemnou stimulaci při sexuálním styku nebo když jej využijete jen pro partnerku. Tady dáváme palec nahoru, protože jí můžete udělat luxusní klitoriální orgasmus s efektem OMB – Ó můj Bože. Dáváme stupnici 5. Celkem bych se zamyslela, jestli je to vlastně hračka pro muže. 

Navíc její voděodolnost napovídá, že si ji užijete ve sprše, při koupeli ve vaně nebo v privátní vířivce 🙂 Že by i romantika při svíčkách?

Testováno pro holky:
Jestli nedáváte, když vám ho chce váš přítel dávat hluboko do krku a přesto chcete svému příteli tuto libůstku dopřát, tak Manta je pro vás oba ten pravý dárek. Když mu dopřeješ stimulaci u kořene s touto hračkou užiješ si skvělou zábavu a uvolnění i ty, když se jeho penis s intenzitou vibrací mění ve tvé puse ve vibrátor.


Další variantou pro hrátky je když si to s ním užíváte při milování. Vibraci z jeho penisu můžeš cítit uvnitř i na svém klitorisu. Pokud tě s ním bude chtít rozmazlit, může ti vykouzlit skvělý klitoriální orgasmus. Hodnotila bych ho stupnicí 5 – Ó můj Bože. 

Více informací a videorecenzi najdete i na našem eshopu 😉

Doporučení: Čištění a další péče pro vašeho mazlíčka:

  • pro lubrikaci při využití doporučuji ToyFluid
  • pro čištění Cleaner (oba od stejného výrobce Fun Factory)

 


Nechte se hýčkat a nechť vás Amor osvobodí ze svých pout 😉


Andrea Sofie
Intimity & Sex Educator
Profesionální testerka

Vím hodně o sexu a nebojím se o něm mluvit 😉 Objednejte si svůj zábavný večírek.
Video recenze a náměty nově i na e-shopu www.omujboze.cz

Related post

X

No Comments Yet!

Leave A Comment...Your data will be safe!