Buďte si blíž a svádějte se – Simply Be.ONE

X

Buďte si blíž a svádějte se – Simply Be.ONE


Předehra ať mazlivá, žhavící nebo divoká je jedna z nejkrásnějších věcí na světě.

Kolikrát si říkám, jestli že se nemohu rozhodnout zda ona nebo flirtování je ve vztahu to TOP so partnery sbližuje. Asi prostě oboje a záleží na co zrovna máte náladu 🙂

Aby hravost nevymyzela z vašeho vztahu, výrobce Fun Factory pro vás připravil neskutečné dráždítko. Je to hračka, se kterou si můžete najít relax a rozptýlení v každodenním hýčkání. Překvapovat se s ní navzájem. A sami se nechat vést, kam až vás ve škádlení zavede.

Staňte se svou součástí Be.ONE

Tato masážní pomůcka vám připraví nové partnerské propojení, objevíte spolu mazlivé nebo hravé svádění a milostných hrátek. Někdy vás to může strhnout až k divokému pomilování, nikdy nevíte, kam vás přivedou lehké vibrace, které přes toto dráždítko a ruku partnera pronikají až k vašim citlivým místům, kdekoli víte, že jsou. Může se lehce stát, že s nimi objevíte i nové, o kterých jste ani netušili.

Nová forma doteku s Be.ONE

Něžný dotek, lehtání, hlazení, dráždění, to vše se skrývá mezi prsty jednoho z parnerů s touto hračkou. Dle výzkumů 45% z nás bere dotek jako hlavní stimul k sexuálnímu propojení. Není divu, když se partneři dotýkají navzájem, tělo začne produkovat hormon štěstí a lásky – oxytocin. Snižuje se stresová zátěž a navzájem si mazlením dopřáváte to nejlepší laskyplné propojení.

Buďte si blíž s Be.ONE

Be.ONe je dráždítko stvořeno pro partnerské hýčkání a péči, kteou si mohou partnři dát navzájem. Pokud začínáte experimentovat s hračkami rpo dospělé, tato hračka může být vaším začátkem novéch sexuálních podnětů, vaším zahřívacím kolem pro seznámení a rozšíření dimenzí sexuálních hrátek.

78% žen souhlasí s názorem, že sexuální hračky jsou vítaným zpestředním sexuálním hrátek. Kdo by ale potřeboval statistiky, vyzkoušejte si to sami a užívejte si po svém 🙂

Dráždítko, masážní pomůcku nebo jak tomu budete říkat, Be.ONE si můžete objednat už dnes a vzdejte s ní poctu Amorovi klidně každý den.

FAN Fact: Čím delší je navnadění, uvolnění partnerky a předehra, tím jistější je její dosažení orgasmu.

Videorecenzi a přesnější popis této intimní hračky můžete naleznete zde.

Užívejte si, relaxujte a společně objevujte 😉

Andrea Sofie

Vím hodně o sexu a nebojím se o něm mluvit 😉 Objednejte si svůj zábavný večírek.

💖  Věřím, že vám recenze i mé online přednášky a náměty pomohou na cestě k nové sexualitě 🥰 Pro svůj osobní rozvoj se nechte provézt ke svému Božství na mých stránkách www.omujboze.cz

 

Related post

X

No Comments Yet!

Leave A Comment...Your data will be safe!