Je libo mnohonásobný orgasmus?

X

Je libo mnohonásobný orgasmus?


Před třemi lety byla započata nová erotická etapa, přibližně 100 let po objevení první erotické pomůcky. 

V roce 2015 přišla na svět další revoluční intimní pomůcka – Womanizer. Recenzi si můžete shlednout na mém Youtube proudu na vlně nové sexuality.

Byla uvedena na český trh, krátce po té, co svět ženských erotických fantazií ovládla nová vlna neprobádaného BDSM v lehčí formě. Přinesl jej román 50 odstínů šedí.

Přinesla svěží vítr v podobě návratu té pravé mužské energie. Muž je hlavní postavou, opět svádí a ovládá, milenci si tak vzájemně přináší naplnění tajných erotických představ a fantazií. 

A navíc tato etapa dává hravým a sebevědomým mužům do ruky pomůcku a zároveň hračku k nekonečným orgasmům ženy. To je zásah do černého. Pro ty, kteří na prvním místě chtějí ženu upokojit, našli a stále v tom nachází ráj na zemi. 

Womanizer potvrdil teorie o mnohonásobném i mokrém orgasmu žen.

Považ, mít jako milenec, kromě své mužské chlouby, kterou nic nenahradí, v rukou navíc tento nástroj. Pomůcku, s kterou se nemusíš své vysněné ženy – přítelkyně a milenky, tolik vyptávat, jak to má ráda a jak si sama pomáhá k orgasmu. Dva z typů ženských orgasmů zvládneš jako skvělý milenec sám a necháš jí, ať tě vede. A jako třešničku navíc, ji poskytneš s touto pomůckou přídavek: klitoriální orgasmus. Stačí zapnout, přiložit a vnímat její vlny vzrušení až k rychlému vyvrcholení. Pánové s tímto nástrojem mluvíme o minutách! O tak rychlém orgasmu se snad dříve ani ženám nezdálo. 

Představ si, že tvá bohyně je po milování s tebou krásně sexuálně unavená a ty ji ještě zapneš tuto sexuální mašinku a přiložíš na klitoris. Nastartuješ novou vlnu vzrušení a tvá vyvolená pak může být nově nastartovaná, nažhavená a patřičně nyní připravena udělat téměř cokoli pro tvé uspokojení. Každý orgasmus navíc ji vlévá novou vlnu rozkoše do žil a probouzí nové žhavé touhy.

Už jsi tuto intimní pomůcku Womanizer vyzkoušel? Jsi připraven to zažít? 

Ptej se nebo si mě s partnerkou pozvěte na svůj večírek, na kterém vám ráda nejen tuto zázračnou intimní pomůcku představím. 

Přeji prosluněné a nažhavené dny

Andrea Sofie

 

💖 Věřím, že vám recenze i mé online přednášky a náměty pomohou na cestě k nové sexualitě 🥰 Pro svůj osobní rozvoj se nechte provézt ke svému Božství na mých stránkách www.omujboze.cz

Related post

X

No Comments Yet!

Leave A Comment...Your data will be safe!