Nečekaná dovolená po rozlučce se zábavnými večírky

X

Nečekaná dovolená po rozlučce se zábavnými večírky


Ahoj holky a dámy,
ráda bych se s vámi podělila a zároveň i poděkovala Andrei za super ukázky,
doporučení a osvětu v oblasti partnerských intimních hraček.
Díky tomu, že jsem si s ní zažila s kámoškama v létě rozlučku se svobodou,
tak jsem si troufla si vyrazit na dovolenou tzv. bez zábran. 😀
Naspeedovaná s novinkami intimních pomůcek, které jsem poznala na rozlučce a probrala se svým přítelem jsme vyrazili na jinou dovolenou, do jižní Francie. Vyrazili jsme k městečku Montpellier, kde jsme měli ubytování. Brzy po příjezdu jsem zjistila, že tato země je velice otevřená, co se týče všech otázek sexuality. Tak považte, zřejmě jen v této zemi máte možnost ve 2 hodiny odpoledne poslouchat v rádiu erotický pořad, zaměřený na sexuální témata nebo náměty.  A který navíc moderuje bývala porno hvězda. Jejími hosty jsou zde odbornici z různých oblasti, kteří zodpoví telefonické dotazy k určitému tématu týdne.

Rovněž i proto tu asi je poblíž jeden z nejznámějších nudistických resortu na světě Cap d’Agde, což jsem taky zjistila až tady. Když máte jistý záměr pro neobvyklou dovolenou otevřou se vám další obzory. Nicméně tuto příležitost už jsme neměli zatím možnost vyzkoušet, třeba příště 😉

S přítelem často probíráme různá témata sexuálních hrátek a tak se celkem, co se fantazií týče, známe dost dobře. Ale až teď jsme se rozhodli vyzkoušet neomezené žhavící možnosti intimních hraček, které Andrea tak nadšeně popisovala a mohla jsem si je rozvibrované zažít ve svých rukou. Volba vyzkoušet jejich možnosti k oboustranné spokojenosti v erotických hrátkách bylo hodně lákavé. Je až neuvěřitelné, jak se s nimi můžete navnadit.

Při vybalování kufrů jsem byla hodně překvapená, kolik pomůcek si s sebou tajně nabalil a které v jeho fantaziích chtěl se mnou tentokrát vyzkoušet.. Byl dobře vybaven i masážním olejem a desinfekci na pomůcky. Kompletní příprava na jedničku 🙂

Model jsme si nastavili ve stylu 50 odstínu, takže ve vzduchu bylo neskutečné sexuální napětí již od začátku. Hned první den jsem si tak vyzkoušela chodit s venušinými kuličkami, které jsem si po rozlučce hned zakoupila u ní objednala, po doporučení Andrei s čím začít. Asi nemusím ani popisovat, že moje cvičení pánevního dna se nám pak s přítelem zvrtlo v úžasné vzájemné uspokojení.

Prvně jsem si i vyzkoušela hru, kdy se necháte svázat a s maskou na očích, to prožijete opravdu ráj na zemi, pokud je partner stejně naladěn. Vyzkoušel si přitom na mě doteky s peříčky, vibrační vajíčko, které mi přejíždělo po celém těle a zjišťovala jsem přitom, že o některých erotogenních zónách jsem na svém těle ani já sama neměla tušení. Pro mého přítele přibyla nová zkusenost s erekčním kroužkem, který stimuloval jeho azároveň mě klitoris svým zakončením.

Oba jsme tímto mohli prožívat své intenzivní chvilky zároveň.

Jeden večer mi připravil jako předkrm meloun s prosciuttem, k večeři jsme si připíjeli výborné Chardonney a po něm jsem s ním lehce ovíněná nejprve při poklízení v kuchyňce a následně při sledování filmu vyzkoušela vibrační hračku uvnitř mě s ovladačem v jeho ruce. To vzrušení, kdy nevíte, kdy se to spustí nebo jaká jeho rychlost vás bude vzrušovat je opravdu velice intenzivní.

Myslím, že na tuto dovolenou oba jen tak nezapomeneme a určitě si něco podobného budeme dopřávat nejen na společných cestách. Není nad to, když společně sdílíme to, co se nám oběma líbí a můžeme se dál poznávat a obohacovat náš vztah v nových prožitcích.

Co se mě týče, mile dívky a ženy, chci se s vámi o to tímto článkem upřímně podělit. Našla jsem uspokojení téměř ve všem, co jsme dělali. Zjistila jsem, že představení sexuálních pomůcek na Royal Party mi rozšířilo obzory a zvedla laťku pro milování a sexuální hrátky. Mohu jej jen vřele doporučit pro setkání s vašimi kamarádkami nebo v páru s partnerem. 

Moc děkuji Andri za představení všech sexuálních pomůcek. Hodně jsi mi rozšířila prožitky a směry, jak si užívat života a zkoušet žít s partnerem a v plně naplněném vztahu “Happily ever after.”

Nikol

Related post

X

No Comments Yet!

Leave A Comment...Your data will be safe!