Vážně se dá při sexu hubnout?

X

Vážně se dá při sexu hubnout?


Často se mě ženy a dívky ptají, jak to dělám, že mám pořád tak skvělou postavu. No já to prostě mám ráda, mám ráda sex, a tak se se svým partnerem miluji kdekoli a kdykoli máme chuť. Je už dávno dokázané, že přitom prostě spalujete kalorie, ať chcete nebo ne 😀 Nemluvě o tom, že často skončíte v pozicích, které jsou celkem náročné, až akrobatické. To prostě i tu postavu při těchto hrátkách zpevňujete.

Dali mi za pravdu i vědci ve své studii z Université du Québec à Montréal in Canada. Dokonce nám tam přesně napočítali, kolik kalorií spalují muži i ženy při milostných hrátkách. V průměru jsou na tom muži lépe se 101 kaloriemi, oproti ženám, které při sexu spalují průměrně 69 kalorií. To by mě tedy zajímalo, jak ty studie probíhaly 😀

Tak skočte na to 😉

A víte, že vám tyto partnerské hrátky přináší i další výhody pro spokojený partnerský život? Koukněte na další výsledky výzkumů, které jsou vlastně jasné jako facka:

  • Partneři s častým sexuálím životem o sebe více dbají, protože se chtějí cítit přitažlivější.
  • Vaše chůze je svižnější, další spalování kalorií a máte při ní správné držení těla.
  • Při sexuální aktivitě se vám vyplavují hormony štěstí – endorfiny, které nám navazují i na to, že tolik nepociťujete hlad a nemáte žádný důvod se přejídat, jak by tomu bylo, když jste nespokojení a znudění.

Teď už jsem vás rozhodně přesvědčila, ne? 😀 Tak ať se vám příjemně shazují kila.

Pokud si to chcete v postelových hrátkách ještě okořenit, tak koukněte na vibrační mazlíčky na naše eshopu www.omujboze.cz Máte tam k nim i recenze, které vám výběr usnadní.

 

Andrea Sofie
Intimity & Sex Educator
Profesionální testerka

Vím hodně o sexu a nebojím se o něm mluvit 😉 Objednejte si svůj zábavný večírek.
Video recenze a náměty nově i na e-shopu www.omujboze.cz

Related post

X

No Comments Yet!

Leave A Comment...Your data will be safe!