Ženské uspokojení má několik podob

X

Ženské uspokojení má několik podob


Věděly jste, že žena může dosahovat až 3 druhů orgasmů?
 
Tak tohle sdílení mě fakt s vámi baví, protože všechny tyto informace už jsme prostě měly dávno vědět :)))
 
Právě proto připravuji a pořádám zábavné večírky nejen pro ženy, se záměrem Bav se a poznávej. Tyto společné holčičí i partnerské zážitky patří k životu. Pro budování vztahů i ke spokojenému partnerskému soužití Je to přirozené a je to uzemnění. Při těchto společných vzrušivých momentech jsme tady a teď a sdílíme si pocity a touhy.

 
Jak to tedy začalo: filmem 50 odstínů šedi a s revoluční erotickou hračkou Womanizer. Před pěti lety byla stvořena jedinečná erotická pomůcka ke stimulaci klitorisu přinášející nové vlny rozkoše pro ženy, nejprve Womanizer a vzápětí Satisfyer.

 

Obě pomůcky si umí luxusně pohrát s klitorisem. Tento jedinečný orgán má pouze ženské tělo. Má stejnou tkán, reagující na citlivost- vzrušivost jako žalud na mužském penise. Je tu jen jediný rozdíl, je jedinečným orgánem, který je stvořen jako dar pro ženy přinášející pouze rozkoš.

V nočním stolku mnoha slečen a žen se tak objevil mazlík, který přináší velice snadný klitoriální orgasmus. Umí tento jedinečný orgán stimulovat podtlakem. Tato forma vzrušení, zajistí ženě zkrácení doby, za kterou může dosáhnout vytouženého vyvrcholení a sexuálního uspokojení. Já osobně nechávám mého partnera si se mnou hrát. Muži rádi objevují, i když nápověda nebo návod jim taky přijde vhod 😉

 
Některé z žen teprve s ním postupně zjišťují, že mohou dosáhnout i klitoriálního orgasmu a jaká sílá to je. Není divu, sami totiž často nevíme, jak se uspokojit, takže některé nápovědy ani neumíme předávat svým partnerům. 
 
Já osobně jsem objevila novou dimenzi tohoto orgasmu rovněž až s Womanizerem. Do té doby jsem netušila, že uspokojení může mít i tuto podobu – klitoriálního orgasmu. Většinou partneři na mě zkoušeli své umění a chtěli z tohoto nástroje vyloudit svůj jedinečný tón. Velice brzy jsem jejich zájem radši přesunula k jiné akci, protože hraní si s prsty nebo jazykem na klitorisu pro mě od většiny moc přinášelo toto wow vzrušení.
 
Zpět k Satisfyeru. Aktuálně máme na trhu “nadstavbu”. Dvě hračky v jednom: Satisfyer G-spot Rabbit. Můžete tak zacílit na vzrušení klitorisu i G bodu s hračkou, kterou ovládáte každé své vzrušení podle chutě naráz nebo s oddělenými dvěma motorky. Tak tohle vám sedne jak perla do mušličky 😀

Orgasmus přinášející stimulaci bodu G je další typ orgasmu, který může žena prožít. Tato hračka vám s tím může pomoct. Tahle pomůcka ti sedna jako perla do lasturky 😉

Dalším typem je vaginální orgasmu, kterého taky běžně dosahuje velké množství žen. Hlavně při společném propojení s partnerem.
 
Holky, máte neskutečné možnosti vzrušení. Není nad to chodit si po světě spokojené jako bohyně 😉
 
Užívejte si dle libosti a vzdávejte se svým partnerem nebo jen sama sobě poctu Amorovi 😉
 
Andrea Sofie
Intimity & Sex Educator
Profesionální testerka

Vím hodně o sexu a nebojím se o něm mluvit 😉 Objednejte si svůj zábavný večírek.
Video recenze a náměty nově i na e-shopu www.omujboze.cz

Related post

X

No Comments Yet!

Leave A Comment...Your data will be safe!