Vzdejte poctu Amorovi s pomůckou Womanizer nebo Satisfyer

X

Vzdejte poctu Amorovi s pomůckou Womanizer nebo Satisfyer


Víš, že už je to 5 let, co byla do České republiky přivezena erotická pomůcka výhradně pro ženy, naplňující její vyvrcholení? Objevil se Womanizer. Do té doby byl tento pojem znám jen v písni Britney Spears.

Jedinečná erotická pomůcka ke stimulaci klitorisu představena v lifestylových produktech Womanizer a později Satisfyer.

V nočním stolku mnoha slečen a žen se tak objevil originální přístroj Womanizer. Tato erotická hračka stimuluje ženský klitoris. Stimulace, tohoto jedinečného orgánu, přinášejícího pouze rozkoš, zajistí ženě zkrácení doby, za kterou je schopna dosáhnout orgasmu, vytouženého vyvrcholení a sexuálního uspokojení. Některé z žen teprve zjistily, že existuje i klitoriální orgasmus, to byla teprve bomba, totální revoluční objev.

Jak měnila svůj designový vzhled můžeš posoudit zde:

   

 

Později se nabídka této erotické hračky rozšířila o dalšího výrobce – Satisfayer.

 

Jak tato erotická hračka funguje?
Klitoris – jedinečný orgán, který slouží výhradně k rozkoši, umí cíleně stimulovat podtlakem
v několika volitelných vibračních frekvencích. Když je žena vzrušená, její klitoris se zvětšuje, stejně jako je to u mužského penisu, způsobují to topořivá tělíska při plnění těchto orgánů krví. Těsně před orgasmem se erekce obou ještě zvětšuje. Hned po orgasmu jsou oba orgány velmi citlivé, v tom to máme nastejno. Překvapivé a odlišné je, že žena je brzy připravena na další orgasmus již za několik minut.


Tato erotická hračka od různých výrobců je připravena tě plně uspokojit i do minuty nebo několika minut a to i vícekrát za sebou. Uspokojení  tím získává nové dimenze. Rozpálí tě tak, že pro svého partnera budeš neodolatelná, stále nažhavená a hravá jako kočička. Věř mi, že pro svého partnera po svém uspokojení budeš nažhavená udělat cokoli. Milování bude mít nejen 69 podob.

Nevěřila jsem, dokud jsem nezažila. Nyní tyto zkušenosti předávám i s ukázkou dalších erotických pomůcek a hraček pro partnery na partnerských i dámských párty a večírcích.

Vím hodně o sexu a nebojím se o něm mluvit. Bav se a objevuj i na své párty 🙂 Naplánuj a pozvi si nás.

Andrea

Sex eukátorka, Profesionální testerka

Related post

X

No Comments Yet!

Leave A Comment...Your data will be safe!